Accessing the World market with Virtual Fair

Samsun’un sanayici ve ihracatçı firmalarının ürünlerini sanal ortamda Dünyaya açabilmeleri, hedef müşterilere ve pazarlara ulaşabilmeleri, yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçi ile bir araya gelmelerini sağlayacak ‘Samsun Sanayi Ve İhraç Ürünleri Sanal Fuarı’ Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nın AB-Türkiye İş Köprülerinin Daha Fazla İşbirliği ve Anlayış Yoluyla Güçlendirilmesi Projesi kapsamında organize edilmiştir.

The Importance of Digital Marketing

Samsun’un sanayi ve ihraç ürünleri sanal fuarı açılışı, proje sonuçları paylaşım toplantısı sonrasında ‘Dış ticarette hedef pazar belirleme’ eğitimi uzman sunumuyla 03.05.2021 saat 13:00’te katılımcılarla buluşuyor.

New Business Contacts

Samsun’da sanayici ve ihracatçı firmalar, hedef kitlelerindeki yerli ve yabancı birçok ziyaretçi ile bir araya geliyor. Katılımcı firmalara dair tüm detayları görüntüleyebileceğiniz ve iletişime geçebileceğiniz sanal sergi alanımızda, yeni iş bağlantılarına kapı açacaksınız. Ayrıca proje ortağı Çek Ticaret Odasından bir grup firma stantlarını da ziyaret edebilirsiniz.

B2B Digital Virtual Fair

Firmalarımızı güncel ürünleri, videoları, görselleri ve talepleriyle ziyaretçinin ilgisine sunuyoruz. Sanal fuarımız, işbirliği teklifleri ve satın alma talepleriyle zenginleşiyor. İletişim ve B2B alt yapısı ticari buluşmaların önünü açıyor. Samsunun ihracat potansiyeli ve sanayi üretim her geçen gün artıyor.

From block to hall, from hall to booth, from stand to product

Fuarımız güncel olanı, firma profil ve ürünleriyle birlikte hem taleplerle hem de tekliflerle bir araya getiriyor. Bloktan salona, salondan standa, stanttan ürüne hızlı erişiminizi sağlıyor. Tüm ürünlere erişmek için üst menüdeki "tüm ürünler" sekmesini tıklayınız.

Reach constantly

Ürünlere hem stantlar üzerinden hem de arama/filtreleme veri tabanından ulaşın. Ziyaretçilerin de, katılımcı firmaların da hesapları samsunexporters.globalpiyasa.com üzerinde sürekli açık kalıyor.